VETURA NE SHITJE

Shitet nga: SHEFQET CAKOLLI 16 Shk 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Makina eshte ne gjendje te levizjes, por ka nga pak disa defekte me motor.
Karreseria eshte shume e mire, me 7 ulese dhe me alumin "bandasha", nje dore e vozitur dhe vjen nga Zvicra.
Nuk ka garancion, cmimi nuk negociohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim