PASAT 1.6 TURBO DIZELL INTER KULLER -92

Shitet nga: PRIVAT 26 Mar 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
SHES OSE NDRROJ PASATIN ME NDONJE VETUR METE VOGEL PASATI ESHT NE GJENDJE TE MIER TEKNIKE DHE POSEDON REGJISTRIM 27.02.2016 DHE 11 MUAJ DIZEL I PERGJITHSHUM ESHT ME LLAJSNE TE GJERA DRITARE ME RRYEM ETJ PER MA SHUM NA KONTAKTONI NE NUMER TELIT 044345107 0SE 049345107 MUN DSI NDRRIMI ME VETUR METE VOGEL SI PSH OPEL KORSA LLUPO ETJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim