Pasat 2005. -044 802 794 -05

Shitet nga: Astrit rashiti 17 Pri 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet pasati ne gjendje perfekte dhe me qmim shumee te volitshe-regjistri deri ne fund te mujit Nentor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim