Pasat Automatik Fabrikisht 1.8B Rks 2Muj Gjendja..

Shitet nga: Pasat 18 Mar 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   1 450 EUR

Komuna: Prishtinë

Pasat ne gjendje shum tmir Gomat e para te reja timon servo
Kurizion nuk ka komoditet shum te mire
Marshi apo ndrrusi Atomatik Fabrikisht shpejcit i ndrron shum mire
Vozitjen e ka extra tmir dhe stabile ma te mir se golf3 e shum vetura tjera
Felget I ka origjinal te wv fabrikisht tash sapo I Servisuar komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim