Passat 1.9 TDI 96 KW-04

Shitet nga: Denis 01 Pri 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Modeli high line 1.9 tdi 19000 km
Karriget gjysem lekure me nxemje perpara dhe pas,full extra

Regjistrim deri me 12 janar 2016
Serviset te gjitha te kryera dhe te dokumentuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim