Passat 2 -91

Shitet nga: Auron 04 Shk 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes passat 2 urgjentisht viti i modelit 1991 1.6 tdi dizel ,manual te kaluara 190-000 timoni hidraulik, central, esht i clajmruar qe 6muaj ,ka qene gjithnj dizel dhe vlen te ceket qe nuk esht ne hipotek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim