Passat 2.5 tdi-i e kuqe v6 4motion -01

Shitet nga: Agim Hyseni 27 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet vetura e tipit passat 2.5 tdi-i e kuqe 4motion viti i prodhimit nfund te 2001 , karrigat lekur me nxemje , esp , klimatronik , abs , tempomat ,klim , xhama elektronik po ashtu edhe pasqyret elektronike , fellne alumin me goma te dimrit +4 goma per vere . Vetur eshte ne gjendje te rregullt , po ashtu edhe dokumentacioni i vetures eshte ne gjendje te rregullt dhe garantoj per dokumentacion . Me nje fjal eshte vetur tip top.

Pres bleres serioz . kontakti :
-044-247-393 dhe 045-519-144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim