Passat 2002 karavan shum i rujtur -02

Shitet nga: Xhema 26 Mar 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prishtinë
vetura eshte
klimatronik
manual
shum i rujtur mrena dhe jasht
me nji fjal te gjitha i ka tiptop
regjistrm RKS deri mujin e 11
206000 km te kaluara te garantuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim