Passat 2008 TSI -08-regjistrimi deri ne qershor ..

Shitet nga: fisnik 18 Maj 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR   9 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Passat i vitit 2008. Ka vetem 109000 km te kaluara dhe eshte ne gjendje shume te mire.
Ne qmim perfshihen edhe 4 goma te dimrit pluse regjistrimi deri ne qershor te vitit 2017 me servis te bere.
Benzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim