Passat 94 turbo diesel -94

Shitet nga: ajvaz 20 Shk 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen ww Passat 3
vetura eshte ne gjendje te mire dhe posedon
1.9 turbo diesel
Abs
Shiber
Komfort te mire nga brenda
Me nje fjal vetura eshte ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim