Passat RKS shum i rujtur -02

Shitet nga: Xhema 06 Pri 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura është tdi 1.9
Klimatronik
RKS regjistrim deri mujin e 11
Shum i rujtun mrena dhe jasht
Te gjitha qe duhet ti ket një vetur I ka tiptop
206000 km te kaluara te garantuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim