Passati 89 1.8 Benzin -89

Shitet nga: Lulzimi 02 Mar 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet passati karavan 1.8 benzin,ngjyr hiri metalike shume i ruajtur dhe ne gjendje shume te mire teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim