Peugeot -01

Shitet nga: Vali 27 Shk 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Peugeot 307 hdi 2.0 e qlajmruar dhe Renault kango 1.9 disel me regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim