Peugeot-02

Shitet nga: Sami Musa 08 Pri 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Prishtinë
vetura eshte ne gjendje shume te mire e kam sjell vet nga gjermania e ka regjistrimin e dyte ne KS dhe i ka kto porfermanca:
Peugeot 206 HDI
Kubikazha:2.0
ABS
Klime
Central
Fellne
senzor i fshisave
Airbag
Kontrollim tekink
Liber servisimi-Historikun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim