Peugeot 106 1.5 dizel -95

Shitet nga: nexhi 13 Mar 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura esht ne gjendje te mir pune dhe i ka shpenzimet minimale 4l.dizl 100km.ka regjistrim der ne dhjetor te kti viti .vlen te ceket nuk esht hipotek ne asnje bank esht ne emrin tim pesonal bartja ne emrin tuaj bahet pa problem brenda dites.ka muziken e mir kasetofon me cd etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim