Peugeot 107 Benzin 1.1 -06

Shitet nga: Burhan 09 Maj 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Peugeot 107 Benzin 1.1 me 5 dyer, Vetura eshte ne gjedje te rregullt ka shum pak te kaluara vetem 6700 viti 2006 ngjyra e hirit metalike.
Shpenzimet shum te vogla vetem 4.5 litra per 100 km ,Si dhe ka regjistrim deri ne Nentore Te ketij viti.

Per me shum info ne tel:

044840018
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim