Peugeot 2.0 hdi regjstrimi i par 1 vit regjist -04

Shitet nga: Besart 17 Mar 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes veturen peugeot 2.0 hdi e doganume per her tpar 1 vit regjistrim ngjendje teper tmir full ekstra karika me nxemje klimatronik panoram 7 ulse dhe 6 shpejci etj

Tel 045913913 + viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim