Peugeot 206 -03

Shitet nga: Peugeot 28 Dhj 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Peugeot 206 1.2 benzin 2003 ngjyre hiri metalike është i punuar extra, regjistrim deri 17.10.2018,ne gjendje shume te mire teknike dhe eshte shume e ruajtur dhe ka shpenzime minimale .
Servisin e kryer cdo here me kohë

- Airbag,
- Kasetofoni me CD,
- Xhamat mrapa me folje
- Akumulatori i ri
- Amortizerat Extra (fabrikisht per kthesa)
- Spoiler mrapa
- Xhamat me rryme
- Vollani Hidraulik
- Frenimi (ABS system).
-Goma te mira dimri

Nuk eshte hipoteke !

Ndrrim i mundshem me bmw 320 (paguaj per diferencën )
Tel 044/607-713 dhe viber +38649607713
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim