Peugeot 206 dizel -01

Shitet nga: Sami Musa 16 Pri 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Vetura eshte ne gjendje shume te mire me regjitrim te dyte ne KS

2.0

Airbag

abs

Centrall

Xhamet dhe pasqyret me rryme

Klime

Liber servisimi-Historiku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim