Peugeot 307 -04

Shitet nga: arton 26 Shk 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Viti i prodhimit 2004 dizel HDI 2.0
Klima tronik
Të kaluara 180 000
Esht në gjendje shum të mirë vizuele dhe teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim