Peugeot 307,2.0 HDI,110PS -03

Shitet nga: doni 12 Qer 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Peugeot 307,2.0 HDI,110PS
Viti i prodhimit 2003.regjistrimi i dyt në Kosovë (pronari i parë),regjistrimi deri me 02.07.2016.
Gjendja teknike dhe optike TIP TOP,Full Extra (klimatronic,tempomat,bord compjuter CD.komande nga timoni,fellga origjinal peugeot 16she,partikelfilter (aditiv),ndotja zero!....).Sapo te mbaruar servisin plus llamellen komplet set te nderruar,rrypin dhembezor komplet set po ashtu te nderruar!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim