Peugeot 307 KARAVAN 2.0 -05

Shitet nga: Hamdi 06 Shk 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Peugeot 307 karavan dissel 2.0. Viti I prodhimit 2005. Me te gjitha librat e servismit. Dy çelsa. Klimatronik, radio dhe CD me dirigjim nga timoni, mbyllja e xhamave elektronike si dhe dirigjimi I pasçyreve. Mbyllja e dyerve me teledirgjues. Ngjyra e hirit e qelte, shume I ruajtur si brenda ashtu edhe jashte, me servisime te kryera.Ndezja e dritave automatike me rastin e ndezjes se vetures. Goma te reja dimri. Regjistrimi deri ne prill 2015. Çmimi 4500 euro, pak i diskutueshem. Ka mundesi nderrimi. Telefon kontaktues: 044 149 353. Wiber: +377 44 149 353. Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim