Peugeot 307 dizel -04

Shitet nga: Hilmi 01 Mar 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes peugot 307 ne gjendje shum te mir teknike. Me servisim te rregullt dhe te sapondrruara komplet setin llamell korp drugllager zamajac. Vetura ka regjistrim deri 04.06.2015. Posedon klimatronik tempomat 6 airbeg abs esp . Nuk ka nevoj per asnje investim. Mundsi ndrrimi me golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim