Peugeot 307 dizel -05

Shitet nga: jeton 10 Shk 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
vetura eshte ne gjendje shum te mir.regjistrimi i par ne kosov posedon klim dy zonale pasqyre gjama elektronik gomat e reja te dimrit edhe te veres si dhe te gjitha paisjet esht pak i voziten ne kosov per arsye se gjendemi ne gjermoni.vetura gjindet ne podujev. Kontaktt ne ks 049602314 ose gjermoni 004915229286295 qmimi i padiskutushem 4500?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim