Peugeot 407 Full Extra -06

Shitet nga: Bekim 04 Pri 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Peugeot 407 Full Extra

Klimatronic
Manual
Interier i Lekures
Karriget elektronike
Karriget me Nxemje
Panorame
Fellne 17 me goma te dimrit dhe veres
Pasqyret elektronike
Shpenzimet e arsyeshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim