Peugeot 407 Full Extra -06

Shitet nga: Bekim 16 Pri 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet Peugeot 407 Full Extra

*Klimatronic
*Manual
*Interier i Lekures
*Karriget elektronike
*Karriget me Nxemje
*Panorame
*Fellne 17 me goma te dimrit dhe veres
*Xhamat Elektronik
*Pasqyret elektronike
*Shpenzimet e arsyeshme
*1 vit regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim