Peugeot 407 SW Karavan 2005 Dizel. -05

Shitet nga: Behar 18 Shk 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura eshte bler ne Gjermani.E regjistruar per here te pare ne Kosove .Regjistrimi deri me 31 Maj 2015.
Telefonatat vetem pas ores 16.
Vetura shitet me para te gatshme dhe pa nderrrime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim