Peugeot 407 karavan -05

Shitet nga: muhamed 03 Shk 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prishtinë
automatic 2.0 hdi vitt 2005
panoram
pasqyret me rrym
klima tronic
deri ne mujin 6 .2015 regjistruar,regjitrimi i dyt ne rks
viber 0037744257694
vetura eshte ne emer timin nuk eshte hipotec

shitet dhe nderrohet me pare 6500 nderim 7500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim