Peugeot 605

Shitet nga: bajram 03 Shk 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet kerri peugeot 605 2.0 sri ne gjendje te shkelqyer nje vit regjistrim centrall alarm ne prekje dhe zhurma hargjimet munesh mi provu vet shum shum te vogla punon ne plin dhe benzin prefekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim