Peugeot 607 diezel 2.2 -03

Shitet nga: gashi 01 Mar 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet ose nderrohet peugeot 607 diezel 2.2 viti 2003 automat shum e rujtne dhe punon shum mir pa as nje defekt klimatronik gjamat me rrym centrall telefon ekran te madh lekur me te gjitha senet qe i duhen vetures shitet ose ndrrohet me golf 5 ose me audi a4 1.9 diezel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim