Peugeot Expert dizel -08

Shitet nga: Hilmi 17 Pri 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 900 EUR   8 250 EUR

Komuna: Prishtinë
Peugeot Expert
Peugeot (F) HDI
LKW G9 XTRHKH

Viti i Prodhimit 31.03.200
KM te kaluara : 196663
Motorri : 2.0

I Sapo ardhur nga Gjermani dhe eshte dora e pare. Dogana i bahet 540 €

Klima
ABS
Servo
Central
SPE
Anhenge Cuplung
LKW Zulassung
Manual me 6 shpejtsi
76 Kw 135 PS
Gomat e dimrit
Gomat e veres
Servisim Komplet ne Gjermani

Per me shume informata telefononi ne :


Vala : 044-829-074

IPKO : 049-622-101

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim