Peugeot Partner ne fund te -09 Me Klim

Shitet nga: Peugeot Partner 1.6 HDI 25 Shk 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Pikapi : Peugeot Partner 1.6 HDI eshte ne gjendje shume te mire teknike si dhe shume i rujtun siq shihet ne foto, ka klim, abs esp xhamat elektronik,pulla ne vollon shpenzime shume te vogla shume ekonomik etj. VETURA ESHTE PA DOGAN me tabela te huaja. Çmimi i volitshem mundesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim