Peugeot dizel -02

Shitet nga: valdrin kryeziu 10 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shitet dhe ndrrohet pezh ranch 2002,klim,2.0 HDI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim