Peugeot 206 1.6 xs

Shitet nga: Valmir 17 Sht 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Peugeot 206 1.6 xs
Shpenzime minimale. E rregulluar sport nga SPARCO. CD PLAYER zmadhuesit pionner dhe blaupunkt . Amortizera sport HKS . Children lock airbag . Gjama elektrik . Pasqyre elekterike .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim