Peugeot 1.3 benzin

Shitet nga: fedi 04 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
shes veturen pezho 206 1.3 benzin viti 2003 regjitrim 9 muaj ne gjendje te shkelqyer posedon klim funksjonale abs airbag alarm gomat e dimrit etj. vetura eshte e ruajtur shum dhe shpenzimet i ka shumm te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim