Peugeot 1.4 HDI 206 2007

Shitet nga: labi 02 Shk 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Peugeot1.4 HDI dizel 206 me tabela jshtit
posedon airbag serbo gjamat me rryma esp etj
te interesuarit mund te thirrni ne ket numer 049393474 dhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim