Peugeot 206 -06

Shitet nga: arber 14 Maj 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
vetura eshte e ardhur nga zvicrra , eshte i rujtun me goma te dimrit dhe veres , bej ndrrim me vetur tjeter apo edhe me motorr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim