Peugeot 206 benzin -03

Shitet nga: Ylberi 16 Gsh 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 550 EUR   2 950 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
URGJENTPeuget 206
Viti 2003
Benzin 1.8
Kabriolet automatik që palohet në bagazh.
Regjistrim edhe 2Muaj
Është në gjendje të shkëlqyer teknike dhe optike.
Shitet Urgjent...
044744949
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim