Peugeot 206 benzin

Shitet nga: eltan 06 Jan 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
She's makine peugeot 206, viti 1999-2000, 1.4benzin, makina eshte ne gjendje te shkelqyer, te gjithe pjeset xhenerike jane vene te reja te peugeot, Vaj dhe filtera te nderruara, rryp faze I nderruar me kit(origjinal), goma te mira , me 4 porta, shume e paster ne tapiceri pa asje gervishje sediljet dhe krejt tapiceria, Cigare asnjeher nuk eshte pire brenda, taksat I ka Deri ne mars 2016, dokumentat jane shqiptare. Çmimi eshte 1800eur I padiskutueshem.mund tme kontaktoni ne whatapp ose email.{eltanlami1@gmail.com)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim