Pezho 206, 1.4 Benzin, 2002

Shitet nga: Peugeot 09 Shk 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Shitet vetura Pezho 206, 1.4 benzin, shpenzime te vogla, ka klime, abs, hidraulik, ka regjistrim edhe 7 muaj.

Cmimi eshte fiks dhe nuk diskutohet!

Kontakto ne viber: +37745620375
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim