Shes - Peugeot 206 1.9 Dizel '''Boj edhe Ndrrim'''

Shitet nga: Egzoni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Shes pezho 206 1.9 Dizel
* Viti i prodhimit 25.12.2001
* Regjistrim ka 5 Muj
* Shpenzimet i ka shum te Vogla 4.5 L ne 100 Km
* vetur osht ne gjendje te mir teknike si dhe optike

* Per ma shum info kontaktoni ne keta nr. 044-500396. Ose 049-568247. VIBET +37744500396
boj ndrrim edhe me vetur ma te madhe shtoj pare
Muni me Thirr qdo dit Prej Ores 09-23Mundesi ndrrimi me

Golf 1. Golf 2. Golf 3. Passat 2. Passat 3. Audi 80. Audi b4. Mercedes 190. Mercedes 200. Mercedes a170. Mercedes a160. Mercedes a150. Polo. Lupo. Smart. Fiat punto. Ford fokus. Ford fiesta. samsung. Iphone. Bmw e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim