Shes Peugeot 206 viti 2004

Shitet nga: Peugeot 206 22 Dhj 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Shes Peugeot 206 viti 2004 rigjistrim edhe 10 muaj kerri nuk osht ne hipotek dhe mund te perkthehet mejher, ka edhe mundesi ndrrimi nese me komvenon , kerri ka te ndrruar kaishin dhemzor te ri, bateri te re goma te dimrit diska dhe gurdne te reja,klimen e mbushur para 2 jave,mund te thirrni edhe me viber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim