Shes peugeot 1.4 dizel ne gjendje shum te mir

Shitet nga: Perparim 24 Jan 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Shes peugeot 1.4 dizel ne gjendje shum te mir me hargjime shum te vogla me ngjyr hiri 3 dyer
me goma te reja te dimrit osht shum e ruajtur si mrena dhe jasht me targa te presheves qmimi 2300 per me shum nr tel. viber +381637493237 ose 045541296
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim