peugeot 206 cc 2003

Shitet nga: naim 16 Nën 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
shitet vetura peugeot 206 cc kabriolet 2.0 benzin e rujtur si mrenda dhe jasht viti 2003 me nje vit te plot regjistrim dhe perkthimi behet menjehere ne emrin e blersit .qmimi 2950 euro por i diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim