PEUGEOT 207 1.6HDI SPORT

Shitet nga: Auto Point 17 Mar 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 207
Vetura eshte e ardhur nga zvicrra,doganen e ka te paguar,eshte ne gjendje shum te mir ka liber servisi dhe garantojm per kilometra.per me shum info.049333888 ose 049677778
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim