Peugeot 207 -07

Shitet nga: bujar 04 Gsh 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 399 EUR   6 999 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 207
shitet vetura peugeot 207 viti i prodhimit 2007 i posa ardhur nga zhvicra me dogan dhe homologim te kryer vetura eshte ne gjendje shum te mir ka shum pak te kaluara 105000 te garantuar me liber te servisit e pavozitur ne kosove vetura eshte shume e paster si brenda ashtu edhe jasht .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim