Peugeot 207SV -08

Shitet nga: Peugeot 24 Mar 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 207
Shitet Peugeoti 207SWift.
I sapo ardhur nga Gjermania.
Vetura i posedon te gjitha pajisjet (full).Mund te me kontaktoni ne numrin 044 dhe 049-146-461
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim