Shitet Peugeot 207

Shitet nga: Meti 13 Jan 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 207
Shitet peugeot 207 viti 2008 1.6hdi me hargjime minimale, vetura eshte ne gjendje shum te mire, i giith seti korb llamell zamajc jan te ndrrume,servis i kryer para 2muaj, 10muaj regjistrim dhe osht i ardhun nga zvicrra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim