Peugeot 306 -02

Shitet nga: Banush berisha 24 Nën 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 306
Peugeot 306
Shum i rujtur .fuksional kabrioleti elektrik.abs.asr.centrall.karikat me nxemje thjesht komplet funksional dhe shum i rujtur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim