Peugeot 306 benzin -00

Shitet nga: peugeot 306 30 Gsh 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 306
Shes\Ndrroj Pezho 306 automatik ne gjendje te mire.Vetura posedon klime,senzor shiu.alufelne dhe nuk ka nevoje per ndonje investim.Te interesuarit mund te na kontaktojn permes telefonit.Qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim